Ваша ідея покращення району!

Заповніть, будь ласка, форму

Заповнити

Інтерактивна карта Підзамче

Інтерактивна карта

Цікаві об'єкти на Підзамче

Переглянути карту

Відеоматеріали

Відеоматеріали

Про об'єкти ревіталізації

Переглянути

Галерея

Інформація про проект

Основна мета ревіталізації Підзамче до 2025 року – це допомога у створенні привабливого району сервісно-житлового призначення, комфортного для мешканців, привітного і цікавого для туристів та перспективного для інвесторів. У досягненні цієї мети повинні бути зацікавлені мешканці району, які здатні самостійно змінити простір навколо.

 

РЕВІТАЛІЗАЦІЯ ПІДЗАМЧЕ 2014

Назва проекту: Ревіталізація району Підзамче у Львові - 2014 - етап ІІІ
Донор: Міністерство зовнішніх справ Республіки Польща, конкурс Polska Pomoc Rozwojowa 2014
Виконавець: Інститут розвитку міст (Краків, Польща)
Країна-бенефіціар: Україна
Тривалість проекту: лютий 2014 - грудень 2014
Загальна вартість проекту: 483 400 злотих
Вартість реалізації проекту у Львові: 200 000 злотих
Власний внесок: 55 000 злотих.

Ціль проекту: Покращення якості управління комунальною нерухомістю у Львові через повніше залучення мешканців, а також підвищення туристичної привабливості району Підзамче. Ця ціль повинна бути досягнута як результат співпраці мешканців з міською владою через започаткування процесу відновлення прибудинкових подвір’їв та локацій громадського простору. В рамках проекту буде реалізована обмежена кількість робіт, проте вони започаткують ширший процес, розвитком якого в подальшому опікуватиметься міська влада та мешканці будинків. Проект здатен продемонструвати, що навіть невеликий внесок від кожної людини з громади району здатен пришвидшувати процеси його відновлення.


Кількісні показники:

 

РЕВІТАЛІЗАЦІЯ ПІДЗАМЧЕ 2013

Назва проекту: Ревіталізація подвір’їв району Підзамче – підвищення професійного рівня управління комунальною нерухомістю у Львові
Донор: Міністерство зовнішніх справ Республіки Польща, конкурс Polska Pomoc Rozwojowa 2013
Виконавець: Інститут розвитку міста (Краків, Польща)
Країна-бенефіціар: Україна
Тривалість проекту: з 1-го квітня 2013 року по 31 грудня 2013 року
Загальна вартість проекту: 269 590 злотих
Власний внесок: 27 950 злотих


Ціль проекту: Покращення якості управління комунальною нерухомістю у Львові через повніше залучення мешканців, а також підвищення туристичної привабливості району Підзамче. Ця ціль повинна бути досягнута як результат співпраці мешканців з міською владою через започаткування процесу відновлення прибудинкових подвір’їв. В рамках проекту буде реалізована обмежена кількість робіт, проте вони започаткують ширший процес, розвитком якого в подальшому опікуватиметься міська влада та мешканці будинків. Проект здатен продемонструвати, що навіть невеликий внесок від кожної людини з громади району здатен пришвидшувати процеси відновлення місця проживання, робити його комфортнішим та більш приємним.


Кількісні показники:    

  • Відновлення 3 об’єктів на території Підзамче: дитячий майданчик між будинками вул. Б. Хмельницького, 66-72, дворики будинків вул. Б. Хмельницького, 83-87 та подвір’я вул. Підзамче, 11-13.
  • Триденний навчальний візит до Польщі для 10 осіб (Краків, Катовіце та інші польські міста, де були реалізовані подібні проекти), 2 навчальних семінари у Львові.
  • Підготовка навчальних матеріалів: інтернет-сторінка, туристичний гід, порадник на українській мові та 5000 буклетів для туристів.

 

Партнери проекту