Ваша ідея покращення району!

Заповніть, будь ласка, форму

Заповнити

Інтерактивна карта Підзамче

Інтерактивна карта

Цікаві об'єкти на Підзамче

Переглянути карту

Відеоматеріали

Відеоматеріали

Про об'єкти ревіталізації

Переглянути

Галерея

Підзамче обрало свій мураль

Переможцем конкурсу графіті, який проводив Інститут міста в рамках проекту «Ревіталізація Підзамче», став Тарас Довгалюк. Ескіз його роботи набрав найбільшу кількість голосів мешканців та гостей Підзамча під час відкритого голосування, яке відбувалось 29 жовтня. 

 

Впродовж цілого дня, поблизу торцевої стіни будинку за адресою вул. Заводська, 39, експонувались ескізи конкурсних робіт, які були відібрані експертним журі. До фіналу конкурсу потрапили роботи трьох художників – Володимира Федусіва, Тараса Довгалюка та Віталія Греха. Усі бажаючі мали змогу віддати свій голос за один з ескізів та визначити, який саме мураль буде втілений на цій вулиці. Робота Тараса Довгалюка отримала абсолютну більшість голосів – 314. Усього в голосуванні впродовж дня взяли участь 417 осіб. 

grafity_voting


Згідно з умовами конкурсу, художник має виконати свій малюнок на торці будинку за адресою вул. Заводська, 39. Роботи над муралем мають розпочатися наступного тижня. Усі витратні матеріали та необхідне обладнання забезпечують організатори проекту.

Партнери проекту