Ваша ідея покращення району!

Заповніть, будь ласка, форму

Заповнити

Інтерактивна карта Підзамче

Інтерактивна карта

Цікаві об'єкти на Підзамче

Переглянути карту

Відеоматеріали

Відеоматеріали

Про об'єкти ревіталізації

Переглянути

Галерея

Вулицю на Підзамче прикрасили муралем

Цього тижня художники завершили роботу над графіті на Підзамче. Малюнок, який мав бути зображений на торцевій стіні за адресою вул. Заводська 39, було обрано шляхом відкритого конкурсу у жовтні, в рамках проекту Інституту міста «Ревіталізація Підзамче». Мешканці та гості району проголосували за ескіз роботи від Тараса Довгалюка. До безпосереднього виконання малюнку автор запросив друзів з мистецької формації Kickit.


Тарас Довгалюк, переможець конкурсу:
«Автором ескізу був я, але над самим графіті працювала команда з п’яти осіб. Так що це вийшла колективна творчість. У малюнку ми хотіли передати асоціації зі свободою, адже сокіл – це вільний птах. Звісно, у процесі виконання, початковий ескіз зазнав змін – ми разом вдосконалювали малюнок, доопрацьовували ідею, додавали нові елементи.»


Згідно з умовами конкурсу, художник мав виконати свій малюнок на торці будинку, а організатори конкурсу – Інститут міста (Львів) та Інститут розвитку міст (Краків) – забезпечували усі витратні матеріали та необхідне обладнання. Загалом, робота над малюнком тривала п'ять днів.

Партнери проекту