Ваша ідея покращення району!

Заповніть, будь ласка, форму

Заповнити

Інтерактивна карта Підзамче

Інтерактивна карта

Цікаві об'єкти на Підзамче

Переглянути карту

Відеоматеріали

Відеоматеріали

Про об'єкти ревіталізації

Переглянути

Галерея

На Підзамчі завершилось облаштування дитячого майданчика

В рамках проекту «Ревіталізація Підзамче» завершились роботи з відновлення дитячого майданчика на перехресті вулиць Жовківської та Остряниці. 29 грудня відбулось урочисте відкриття оновленого простору за участі місцевих мешканців та організаторів проекту – Інституту міста та краківського Інституту розвитку міст, представників Львівської міської ради. Для маленьких учасників свята було організовано конкурси, завдяки яким вони могли випробувати ігрове обладнання, дізнатись цікаві факти про Підзамче та отримати солодкі подарунки.

Ця локація була відібрана до участі у проекті навесні цього року. Ідея з відновлення саме цього майданчика зібрала рекордну кількість голосів під час відбору об’єктів для відновлення. Місцеві мешканці разом з архітекторами проекту на спільних зустрічах працювали над розробкою концепції нового майданчика, вносили свої пропозиції та зауваження по облаштуванню простору. 

 

 

 Роботи на майданчику розпочались у середині серпня. Одним з завдань для архітектора проекту стало поєднати набір стандартного обладнання, передбаченого для встановлення на цій локації, і побажання мешканців створити «нетиповий» майданчик для наймолодших. Це було досягнуто за допомогою поєднання поверхонь, які відрізняються на дотик і по кольору – газон, дерев’яний спил, дрібний річковий камінь, бруківка тощо. Також були додані такі нестандартні елементи як кольорова «стежка», що складається з кількох лазанок-підйомів та лазанка-купол. Розпис на торцевій стіні будинку виконали художники з мистецької формації Kickit Art.

 

 

Мешканці навколишніх будинків самі долучалися до робіт на майданчику – брали участь у прибиранні, демонтажі обладнання, фарбуванні огорожі тощо. Таким чином проект відновлення майданчика об’єднав зусилля місцевої громади, Інституту міста, Управління сім’ї, молоді та спорту ЛМР, а також польських колег з Інститут розвитку міст у Кракові. Загалом, роботи на самому майданчику тривали три місяці та коштували 170 тис. грн.

Партнери проекту