Ваша ідея покращення району!

Заповніть, будь ласка, форму

Заповнити

Інтерактивна карта Підзамче

Інтерактивна карта

Цікаві об'єкти на Підзамче

Переглянути карту

Відеоматеріали

Відеоматеріали

Про об'єкти ревіталізації

Переглянути

Галерея

На Підзамче відновили останню браму в рамках цьогорічного проекту

В рамках проекту «Ревіталізація Підзамче» завершились роботи з відновлення вхідної брами за адресою вул. Огіркова, 2. Будинок розташований біля залізничної станції «Підзамче» і добре проглядається із площі Криничної, тому результат реставрації зможуть оцінити і мешканці, і гості Львова.

Ohirkova_2_final


Мешканці будинку запропонували включити їхню браму до проекту реставрації навесні цього року. Фахівці німецької програми «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини Львова» (GIZ) підтвердили оригінальність дверей та здійснили попередній огляд-оцінку. Загальна вартість проекту склала 21 323 грн, з яких мешканці оплачували 15 %. Безпосередні роботи над відновленням брами розпочались у вересні.

Ярина Мельник, координатор проекту «Ревіталізація Підзамче»:

«Це – найдовгоочікуваніші двері проекту. На кожному етапі виконання робіт виникали цікаві деталі. Попередньо було встановлено, що цю браму вже намагались реставрувати, однак роботи були виконані недбало і унікальні деталі оздоблення металевої ковки та деревини були знищені. Реставраторам довелось докласти багато зусиль аби відновити браму у повній красі. Дуже сподіваємось, що мешканці в подальшому дбатимуть про неї.»

Ohirkova_2_doors

Лев Степура, мешканець будинку:

«Відверто кажучи, вперше за останні роки ми зустрілися із організацією, в якій працюють і, найголовніше, досягають результату люди, які не голосними промовами, а тихою, відданою і завзятою працею приносять чистий позитив для нас, мешканців Львова. Усі чотири місяці, упродовж яких тривав процес по реставрації нашої брами, ми відчували постійну підтримку і щиру зацікавленість в якісному і швидкому завершенні цих робіт з боку Інституту міста. Підтримка, фаховий підхід до вирішення будь-яких питань, які виникали за час нашої співпраці – надихають! Особливо приємно відчувати в ці нелегкі для всіх нас часи, що в нашій країні вже зараз сформована плеяда молодих людей, які хочуть, можуть і, найголовніше, роблять!»

Команда проекту «Ревіталізація Підзамч» висловлює вдячність представникам проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини Львова» (GIZ) за експертний контроль реставраційних заходів на Підзамче у 2014 році.

Партнери проекту