Ваша ідея покращення району!

Заповніть, будь ласка, форму

Заповнити

Інтерактивна карта Підзамче

Інтерактивна карта

Цікаві об'єкти на Підзамче

Переглянути карту

Відеоматеріали

Відеоматеріали

Про об'єкти ревіталізації

Переглянути

Галерея

Пам’ятки на Підзамче отримають своє ознакування

Незабаром на видатних спорудах на Підзамче будуть встановлені туристично-інформаційні таблиці. Для встановлення ознакування, в рамках проекту «Ревіталізація Підзамче», було обрано 12 об’єктів – сакральні споруди, відомі кам’яниці та промислові будівлі. Окрім короткого українського та англійського опису на таблицях розміщено електронний код, що скеровуватиме на окрему сторінку сайту проекту із розширеною інформацією для кожної будівлі. Наразі триває виготовлення таблиць, а їхнє встановлення на об’єктах планують завершити у лютому 2015 року.


Ярина Мельник, координатор проекту «Ревіталізація Підзамче»:

«Ми встановлюватимемо таблиці єдиного зразка прийнятого для туристичного ознакування у місті. Для кожного об’єкта Інститут міста створював індивідуальну піктограму. Протягом жовтня-листопада тривали погодження місць розміщення таблиць. Як виявилось, нові власники чудово обізнані в історії будівель. Не було жодної відмови, усі радо сприйняли новину про ознакування маловідомих, але від того не менш цікавих об’єктів на Підзамче, які вже зараз є основою альтернативних туристичних маршрутів для екскурсій та квестів».

За основу текстів взято інформацію із путівника «Підзамче: історія іншого Львова», який  був виданий в рамках проекту у 2013 році. Інформаційним наповненням путівника займався дослідник Андрій Бондаренко у співпраці з Центром міської історії Центрально-Східної Європи.

Партнери проекту