Ваша ідея покращення району!

Заповніть, будь ласка, форму

Заповнити

Інтерактивна карта Підзамче

Інтерактивна карта

Цікаві об'єкти на Підзамче

Переглянути карту

Відеоматеріали

Відеоматеріали

Про об'єкти ревіталізації

Переглянути

Галерея

На Підзамче встановили туристичне ознакування

Інститут міста встановлює інформаційно-туристичні таблиці на Підзамче. В рамках проекту «Ревіталізація Підзамче», у найдавнішій дільниці нашого міста буде встановлено 12 таблиць з інформацією про найцікавіші об’єкти. Серед будівель, які отримали ознакування: одна з найдавніших сакральних споруд Львова – церква Святої Параскеви П’ятниці, монастир Св. Онуфрія, де поховано першодрукаря Івана Федорова, яскравий зразок функціоналістичної архітектури міжвоєнних років ХХ століття Палац культури ім. Гната Хоткевича, приклади промислових об’єктів – будівлі фабрики горілок та лікерів Бачевського, колишній млин фірми «Д. Аксельбрад і син».

tourist_tables

Ярина Мельник, координатор проекту «Ревіталізація Підзамче»:

«Вже на другому році проекту можна сміливо сказати, що львів’яни почали активно відкривати для себе цю дільницю міста. Коли ми тільки починали процес встановлення табличок, мешканці, керівники організацій та настоятелі храмів розповідали нам цікаві факти про кожен об’єкт, про усе Підзамче, переконували, що варто встановити таблички, як мінімум, на кількох сусідніх будівлях поряд із кожним об’єктом».

pidzamche_template

Ігор Мартиненко, директор Палацу культури ім. Гната Хоткевича:

«Люди повинні знати історію. Дуже добре, що такі таблички є, що місто цим займається. Я впевнений, що учасники колективів, які займаються в нашому Палаці культури, не знали його історію. Ці таблички, у першу чергу потрібні для них, для наших відвідувачів, для усіх мешканців міста». 

За основу текстів для інформаційних таблиць взято інформацію із путівника «Підзамче: історія іншого Львова», який  був виданий в рамках проекту у 2013 році. Інформаційним наповненням путівника займався дослідник Андрій Бондаренко у співпраці з Центром міської історії Центрально-Східної Європи.

Партнери проекту