Ваша ідея покращення району!

Заповніть, будь ласка, форму

Заповнити

Інтерактивна карта Підзамче

Інтерактивна карта

Цікаві об'єкти на Підзамче

Переглянути карту

Відеоматеріали

Відеоматеріали

Про об'єкти ревіталізації

Переглянути

Галерея

Путівник Підзамче можна отримати у Центрі туристичної інформації

Інститут міста передав Центру туристичної інформації путівники по Підзамче. Львів’яни та гості міста мають змогу безкоштовно отримати путівник по одній з найстаріших дільниць Львова. Видання було підготовлено в рамках проекту “Ревіталізація Підзамче”, який реалізовувався у співпраці з Інститутом розвитку міст з Кракова. 

Володимир, представник Центру туристичної інформації:
“За останні роки спостерігається перенасичення центу подіями та атракціями. Для отримання нових вражень намагаємось скеровувати гостей дослідити дещо віддалені від площі Ринок території, зокрема північну частину. Однак пропозицій від бюро  для цього напрямку небагато”.

Ярина Мельник, координатор проекту “Ревіталізація Підзамче” у Львові:
“Дякуємо Центру туристичної інформації за допомогу із поширенням путівників. Сподіваємося, напрацювання проекту надихнуть екскурсоводів на нові історії, а мешканцям та гостям міста допоможуть більше дізнатись про цікавинки Підзамча”.

Андрій Бондаренко, доктор філософії, автор путівника:
“Підзамче зберігає в собі Інакшість Львова. Ми можемо сприймати цей район як резервуар старого, романтичного, негламурного Львова, але, насправді, такий ефект – це нелегкий хрест і результат дуже трагічної і складної історії. Тому, насолоджуючись неповторною, щирою локальністю Підзамче, хочеться також, у свою чергу, зробити щось для нього навзаєм. Розповідати львів’янам про різноманітність і унікальність дільниці під Високим Замком, руйнувати стереотипи, навішані на неї – це найменше, що можна зробити!”.

Партнери проекту