Ваша ідея покращення району!

Заповніть, будь ласка, форму

Заповнити

Інтерактивна карта Підзамче

Інтерактивна карта

Цікаві об'єкти на Підзамче

Переглянути карту

Відеоматеріали

Відеоматеріали

Про об'єкти ревіталізації

Переглянути

Галерея

Об'єкти реставрації

Оновлення внутрішніх двориків Підзамче є одним з перших етапів Проекту. Більшість таких дворів перебувають в незадовільному стані і погано виконують функції місця щоденного відпочинку мешканців, публічного мікропростору, який укріплює зв’язки із сусідами. Неестетичний вигляд також погано впливає на привабливість району в цілому: в очах майбутніх мешканців, потенційних інвесторів та туристів. 

В той же час доглянуті двори є свідченням любові мешканців до свого дому, місця, з яким вони себе ототожнюють. Контраст на фоні загальної занедбаності району об’єднує місцеву громаду, яка починає цінувати спільний простір і підтримувати його стан на належному рівні. І найголовніше – цей простір буде щоразу поширюватись і охоплювати інші двори, вулиці, парки і навіть весь район.

Відновивши дворики ми не тільки зробимо життя його мешканців комфортнішим, а й відновимо його історично цікаві чи забуті елементи, вдихнувши в нього нове життя.

Головна мета цього етапу проекту – не просто відремонтувати кілька подвір’їв. Ми прагнемо пробудити серед мешканців громадянську позицію, ініціативу та активність, яка допоможе спільними силами вдихнути нове життя в несправедливо занедбану перлину Львова.

 

Партнери проекту